Ski Hochficht.cz

Gastronomie

Usoudíte, že sportování již bylo dost a chcete se někde posilnit? V tom případě máte na výběr hned z několika velmi lákavých možností. Samoobslužná restaurace u hlavního parkoviště uspokojí Vaše chuťové buňky možností výběru z celé řady teplých i studených pokrmů. Především ve chvíli, kdy pospícháte, je tato volba ideální! Zaplatit samozřejmě smíte hotově i kartou, a když je hezké počasí, posezení na venkovní terase je vskutku lákavé!

Stejně tak můžete ale zamířit do nejvýše položené restaurace v celé oblasti Mühlviertelu, jíž je Zwieseltreff. Zaujme nejen milovníky jídla, ale také umění! Je totiž vystavěna ze spousty dřeva skla, přičemž výsledkem se stal skutečný architektonický klenot. Také zde můžete při pěkném počasí odpočívat na venkovní terase, kde vám jsou zdarma k dispozici lehátka. Zwieseltreff se rovněž stává častým útočištěm lyžařských týmů, které zde využívají nejen televizi, ale pochvalují si také videozařízení, které jim slouží k detailnímu rozboru tréninkových jízd.

Hostinec Zum Überleben (Na přežití) na Vás pak definitivně dýchne atmosférou hor. Charakteristickým prvkem hostinské místnosti je domácký koutek, jemuž vévodí mohutný lustr vytvořený z jeleního paroží. Pokud tuto restauraci navštívíte, je třeba vám doporučit hned několik z jejích specialit. Až za ušima se budete olizovat, jestliže si objednáte domácí vepřovou pečeni, selský salát nebo selskou koblihu s rozinkami. Celá rodina se tu může v klidu najíst v pohodlné nekuřácké části, kterou vyhřívají kachlová kamna.